unicare > Služby > MS Excel-kurzy pre dospelých-Rodinné centrum

Rodinné centrum - kurzy pre dospelých - MS Excel

« späť na kurzy pre dospelých

Rodinné centrum - kurzy pre dospelých

Čo je MS Excel

MS Excel je tabuľkový procesor, ktorý sa používa na evidovanie, na analýzu a na podávanie kvantitatívnych informácií. S Excelom môžete zapisovať a analyzovať predaj, usporiadať si financie, vytvárať si rozpočty a splniť množstvo obchodných úloh. Pokiaľ naozaj ovládate MS Excel, všetky úlohy môžete vyriešiť za zlomok času v porovnaní s tým, keby ste používali pero a papier. Viete o tom, že v Exceli môžete robiť kalkulácie a iné úlohy automaticky tzv. jedným ťahom? Stačí len skutočne vedieť ako pracovať s Excelom.

Pokiaľ trávite príliš veľa času prepisovaním finančných správ, kreslením grafov, vytváraním tabuliek a v neposlednom rade hľadaním kalkulačky, tak je najvyšší čas sa prihlásiť do tohto kurzu. Naučte sa efektívne a jednoducho vytvárať a pracovať s tabuľkami, osvojte si rôzne spôsoby úpravy tabuliek, vytvorte kedykoľvek profesionálne pôsobiace tabuľky. Naučte sa používať základné nástroje MS Excelu v každodennej praxi, šetrite svoj čas a Vaša práca bude pre Vás hrou.

Extra bonus – počas celého kurzu sa rady - bezplatne - postaráme o Vásho malého anjelika.

Kurz je vedený efektívne tak, aby ste maximálne využili počítač ale s minimálnou námahou. Cieľom je naučiť sa:

• Ako začať pracovať s MS Excel
  • Ako vytvárať a upravovať tabuľky

100% garancia spokojnosti

• Zvládnuť základné operácie v tabuľkách
  • Pracovať s matematickými funkciami
  • Pracovať s automatickým filtrom
  • Pracovať s ochranou a overním buniek/zošitu
  • Vytvoriť jednoduchú kontingenčnú tabuľku a graf

...a oveľa viac tak aby počítač pracoval pre vás a nie vy pre počítač

Kurz je určený všetkým čo chcú vedieť ľahko a rýchlo pracovať v MS Excel, ktorí potrebujú profesionálne dokončiť úlohy v MS Exce,l a ktorí hľadajú riešenia na úlohy, ktoré sa majú riešiť cez MS Excel. V každom kurze je maximálne 10 účastníkov.

Kurz MS Excel otvárame v marci 2011. O otvorení a presnom termíne Vás budeme informovať telefonicky alebo mailom. Stretávať sa budeme 1x týždenne na 2-hodinových stretnutiach. 1 kurz obsahuje 4 stretnutia.

Mgr. Mária Marková

• vyštudovala Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v odbore matematika, biológia
  • má bohatú prax s školením rôznych osobnostných typov
  • vzdelávaniu a HR sa venuje od skončenia vysokej školy, teda viac ako 10 rokov