unicare > UniCare centrum - detské centrum - o nás

Detské centrum - o nás

Prečo prísť do UniCare centra Ako to funguje v UniCare centre Kamaráti UniCare centra
Detské centrum UniCarePREČO PRÍSŤ do DETSKÉHO CENTRA UniCare

Nové atraktívne prostredie - komfort, zábavu, relax a možnosť vzdelávania pre deti aj dospelých na jednom mieste. Máme otvorené srdce pre každé dieťa, a preto aj náš priestor, v ktorom sme a žijeme je otvorený tak, aby nás a vaše deti mohol každý deň posúvať za hranice našich a ich možností. Ponúkame Vašim deťom priestor podporujúci motorický, psychický a sociálny rozvoj osobnosti dieťaťa.

Kvalifikovaný personál - s požadovaným odborným vzdelaním a dostatočnou empatiou a citom pre prácu s deťmi je pripravený sprevádzať Vaše deti procesom aktívneho trávanie času a vzdelávania obohateného extra programom s dôrazom na všestranný rozvoj dieťaťa po jeho emocionálnej, sociálnej i kognitívnej stránke. Pedagogický tím pracovníkov dopĺňajú odborníci z oblasti pediatrie, psychológie a logopédie, ktorí zabezpečujú preventívnu diagnostiku (v rámci školného) a po dohode s rodičmi  aj prípadnú následnú terapiu. Individuálny prístup a otvorená komunikácia je predpokladom úspešnej dlhodobej spolupráce.

Istota a bezpečie - výnimočný pocit istoty vďaka on-line kamerovému systému, ktorý Vám umožní vidieť svoje dieťatko po celý čas strávený  v našom centre. Prístup je chránený len pre klientov UniCare centra.

Zdravé prostredie – s cieľom znížiť chorobnosť u detí  a zabezpečiť im tak šťastný pobyt v LittleAngels, sme do priestorov LittleAngels zabezpečili čistenie vzduchu s prístrojom: Therapy Air® Plus – najefektívnejší, certifikovaný  PROSTRIEDOK NA ČISTENIE VZDUCHU

Široký výber krúžkov, kurzov, výletov - máte možnosť vybrať pre Vaše dieťa aj na základe odporúčania odborníkov tie najvhodnejšie aktivity pre rozvoj jeho potenciálu. Súčasťou ročného programu je množstvo dobrodružných výletov a spoločných kurzov (plávanie, korčuľovanie, hudobné krôčky, maľovanie atď.).

Odborná diagnostika a wellness - pravidelná medicínska diagnostika našich detí odbornými doktormi (pediater, psychológ, logopéd, atď.) a pobyt v multisenzorických miestnostiach

AKO TO FUNGUJE v UniCare centreLittleAngels

Poskytujeme celodennú výchovno-vzdelávaciu starostlivosť o deti počas dňa od 9,00 do 19,00 hod. v pracovných dňoch - vždy podľa Vašej potreby (pravidelne, príležitostne), zároveň možnosť objednať si opatrovanie kedykoľvek počas dňa. (24hod. denne)

Môžeme zabezpečiť starostlivosť o dieťa podľa vzájomnej dohody za príplatok aj v iný ako je stanovený čas. Starostlivosť zabezpečíme aj počas sviatkovv dňoch pracovného voľna, dokonca aj v prípade, keď je vaše dieťa choré.

Do Detského centra UniCare  prijímame deti bez obmedzenia veku.

KAMARÁTI UniCare centra LittleAngels

Úplne prví kamaráti nášho nového UniCare centra sú dvaja maskoti našej škôlky LittleAngels. Žiaľ nemajú ešte mená, a preto je pre Vás aj súťaž pripravená. Žmurkajúci »Vymysli im cool mená, odmena je zaručená

Náš Anielko rád číta, kreslímaľuje, v lete pláva a v zime korčuľuje. Jeho kamarátka Anielka rada tancujespieva, hovorí anglicky a miluje prírodu, kde všetko fotografuje.

Ich spoločnou kamarátkou je tiež Hanka Pauleová, ktorá im na znak ich priateľstva zložila pesničku.

Materská škola - záväzná prihláška

Detské centrum - záväzná prihláška