unicare > UniCare centrum - rodinné centrum - o nás

Rodinné centrum - o nás

Prečo prísť do UniCare centra Ako to funguje v UniCare centre Kamaráti UniCare centra
Rodinné centrum - o násPREČO PRÍSŤ do RODINNÉHO CENTRA UniCare
 

Nové atraktívne prostredie - komfort, zábavu, relax a možnosť vzdelávania pre deti aj dospelých na jednom mieste. Máme otvorené srdce pre každé dieťa, a preto aj náš priestor, v ktorom sme a žijeme je otvorený tak, aby nás a vaše deti mohol každý deň posúvať za hranice našich a ich možností. Ponúkame Vašim deťom priestor podporujúci motorický, psychický a sociálny rozvoj osobnosti dieťaťa.

 

Kvalifikovaný personál - s požadovaným odborným vzdelaním a dostatočnou empatiou a citom pre prácu s deťmi je pripravený sprevádzať Vás spolu s deťmii procesom aktívneho trávanie času a vzdelávania obohateného extra programom s dôrazom na všestranný rozvoj dieťaťa po jeho emocionálnej, sociálnej i kognitívnej stránke. Pedagogický tím pracovníkov dopĺňajú odborníci z oblasti pediatrie, psychológie a logopédie, ktorí zabezpečujú preventívnu diagnostiku a po dohode s rodičmi  aj prípadnú následnú terapiu. Individuálny prístup a otvorená komunikácia je predpokladom úspešnej dlhodobej spolupráce.

 

Istota a bezpečie - výnimočný pocit istoty vďaka on-line kamerovému systému, ktorý Vám umožní vidieť svoje dieťatko po celý čas strávený  v našom centre. Prístup je chránený len pre klientov UniCare centra.

 

Zdravé prostredie – s cieľom znížiť chorobnosť u detí  a zabezpečiť im tak šťastný pobyt v LittleAngels, sme do priestorov LittleAngels zabezpečili čistenie vzduchu s prístrojom: Therapy Air® Plus – najefektívnejší, certifikovaný  PROSTRIEDOK NA ČISTENIE VZDUCHU

 

Široký výber krúžkov, kurzov, výletov - máte možnosť vybrať si pre seba alebo spoločne pre Vás a Vaše dieťa aj na základe odporúčania odborníkov tie najvhodnejšie aktivity pre rozvoj jeho potenciálu. V ponuke máte širokú paletu kurzov pre dospelých (»viac - ponuka sa otvorí v novom okne), deti (plávanie, korčuľovanie, hudobné krôčky, maľovanie... »viac) a tiež spoločné aktivity rodičov s deťmi (BabySigns - znakovanie, BabyFit... »viac).

 

Odborná diagnostika a wellness - pravidelná medicínska diagnostika našich detí odbornými doktormi (pediater, psychológ, logopéd, atď.) a pobyt v multisenzorických miestnostiach


AKO TO FUNGUJE v UniCare centreRodinné centrum - o nás

 

Podľa rozvrhu sa denne konajú rôzne kurzy a krúžky pre dospelých, detí alebo spoločne.

 

Keď si vyberiete "kurz pre dospelých", rady zabezpečíme BEZPLATNE starostlivosť o Vaše dieťatko.

 

Rodinné centrum UniCare  realizuje aktvity pre deti od 3 mesiacov veku.

 

 

 

 

Rozvrh kurzov je nasledovný:

7.00  -  8.30 hod.  
8.30 - 9.30 hod.  
9.30 - 9.45 hod.  
9.45 - 10.15 hod.  
10.15 - 10.45 hod.  
10.45 - 11.30 hod.  
11.30 - 12.30 hod.  
12.30 - 14.00 hod.  
14.00 - 15.00 hod.  
15.00 - 16.00 hod.  
16.00 - 16.30 hod.  
16.30 - 18.00 hod.  

 


KAMARÁTI UniCare centra LittleAngels

  

Úplne prví kamaráti nášho nového UniCare centra sú dvaja maskoti našej škôlky LittleAngels. Žiaľ nemajú ešte mená, a preto je pre Vás aj súťaž pripravená. Žmurkajúci »Vymysli im cool mená, odmena je zaručená  

 

Náš Anielko rád číta, kreslímaľuje, v lete pláva a v zime korčuľuje. Jeho kamarátka Anielka rada tancujespieva, hovorí anglicky a miluje prírodu, kde všetko fotografuje.

 

Ich spoločnou kamarátkou je tiež Hanka Pauleová, ktorá im na znak ich priateľstva zložila pesničku.


Rodinné centrum - záväzná prihláška

Letné tábory v UniCare

Letné tábory v UniCare

Hracia stena T-WOOD

Hracia stena T-WOOD

Lucinka Pusinka na DVD

Lucinka Pusinka na DVD v UniCare centre

Nové kurzy v UniCare Centre

 

Nové kurzy v UniCare Centre

Interiérové ihrisko 9.00-19-00
Prečo klienti preferujú služby UniCare centra

 

Why our clients prefer UniCare center services

Flexi starostlivosť

Flexi starostlivosť

10 + 1 DÔVODOV PREČO PRÍSŤ do UniCareCenter

» viac

 

UniCareCenter

 

... čaká Vás jedinečný a inšpiratívny...

    prístup
    prostredie
    pedagógovia