unicare > Referencie > UniCare centrum - detské centrum - referencie

Referencie

 

Katarína Zacharová - Malajzia, mentor, RealWoman ;)

 

Žena, ktorá pozná svoju hodnotu, je jedinečná tým, že je sama sebou a žije život podľa svojich predstáv.

 

Katarína ZacharováVzdelávanie sa má súbežne rozvíjať a obmienať s tým, čo mladý človek potrebuje, aby mohol žiť plnohodnotný a úspešný život. Niečo, čo fungovalo 20 či 10 rokov dozadu, nemusí byť aktuálne dnes.

 

Myslím si, že toto centrum môže posunúť výchovu detí na nový stupeň a poukázať na to, aké sú možnosti a ako sa s deťmi dá pracovať a rozvíjať ich talent a osobnosť od útleho detstva.

 

Taktiež to bude spôsob, ako vzdelávať aj rodičov vo výchove detí. Chcela by som pre svoje dieťa to najlepšie a hľadala by som nové spôsoby, ako mu lepšie porozumieť, ako ho viac rozvíjať, dopriať mu, čo najviac kreatívnych a zábavných impulzov a vytvoriť priestor na rozvoj jeho osobnosti.

 

Za výborný nápad považujem začať s učením cudzích jazykov už od malička. Deti sa podľa mna chcú učiť, najlepšie prijímajú informácie v útlom detstve, sú ako špongia, nasávajú uplne všetko a veľmi ľahko, pre ne je to zábava :). Takže podľa mňa treba začať hneď od uplného začiatku. Mám známych, ktorí majú zmiešané rodiny a hovoria dokonca tromi jazykmi na dieťatko od útleho veku a vplýva to pozitívne na jeho vývoj.

 

Naučila som sa, že život je o prioritách a netreba sa báť hľadať pomoc od niekoho iného, kto to možno dokáže urobiť ešte lepšie ako vy. A tak si viem predstaviť, že ak by som mala svoju prácu a chcela by som tráviť dostatok času s mojim dieťatkom, tak by som zvážila pomoc v domácnosti a radšej strávila 2 hodiny s dieťatkom ako upratovaním :).

 

Letné tábory v UniCare

Letné tábory v UniCare

Hracia stena T-WOOD

Hracia stena T-WOOD

Lucinka Pusinka na DVD

Lucinka Pusinka na DVD v UniCare centre

Nové kurzy v UniCare Centre

 

Nové kurzy v UniCare Centre

Interiérové ihrisko 9.00-19-00
Prečo klienti preferujú služby UniCare centra

 

Why our clients prefer UniCare center services

Flexi starostlivosť

Flexi starostlivosť

10 + 1 DÔVODOV PREČO PRÍSŤ do UniCareCenter

» viac

 

UniCareCenter

 

... čaká Vás jedinečný a inšpiratívny...

    prístup
    prostredie
    pedagógovia