unicare > Služby > MS Power Point- kurzy pre dospelých-Rodinné centrum

Rodinné centrum - kurzy pre dospelých - MS Power Point

« späť na kurzy pre dospelých

Rodinné centrum - kurzy pre dospelých

Čo je MS Power Point

MS PowerPoint je program balíka Microsoft Office a je veľmi praktickým pomocníkom, vďaka ktorému vznikne prezentácia, ktorou efektívne poskytnete informácie publiku. Aby tomu tak v skutočnosti bolo, je potrebné vedieť využiť funkcie a podstatu MS PowerPoint. Výsledok má potom veľký potenciál očariť a presvedčiť publikum.

Nemáte čas čítať knihy, hľadať informácie na internete, ale aj napriek tomu potrebujte mať už zajtra hotovú prezentáciu? Chcete naozaj mať prezentáciu na úrovni? Chcete ľahko, rýchlo získať tie správne odpovede ako nato? Chcete pracovať múdro? Tak pre všetkých tých, ktorí nemajú čas si klásť otázky, ale chcú vedieť viac a v neposlednom rade dobre a na úrovni prezentovať, sme pripravili návod ako nato cez MS PowerPoint.

Extra bonus – počas celého kurzu sa rady - bezplatne - postaráme o Vášho anjelika.

V tomto kurze sa čistou a prirodzenou slovenčinou (nebudeme používať IT žargón Žmurkajúci)dozviete a naučíte:

• Ako začať pracovať v MS PowerPoint
  • Ako vytvárať a upravovať prezentácie
  • Zvládnuť základnú prácu s textom v prezentácii
  • Pracovať s objektami na slidoch
  • Pracovať s animáciami
  • Vytvoriť jednoduchú šablónu
  • Tlačiť a prezentovať prezentáciu
  • Základné princípy vhodnej prezentácie
  • Aspekty správnej prezentácie
  • Dĺžka prezentácie
  • Psychológia prezentácie

Našim cieľom je aby ste sa efektívne a jednoducho naučili vytvárať a pracovať s prezentáciami, osvojili si rôzne spôsoby úpravy prezentácií, vytvorili kedykoľvek profesionálne pôsobiacu prezentáciu. Naučili sa používať základné nástroje MS PowerPoint v každodennej praxi, šetrili svoj čas a Vaša práca bola pre Vás hrou. Kurz je určený všetkým čo chcú vedieť ľahko a rýchlo pracovať v MS PowerPoint a vytvárať profesionálne pôsobiace prezentácie. V každom tréningu je maximálne 10 účastníkov.

Kurz MS Power Point otvárame v marci 2011. O otvorení a konkrétnom termíne Vás budeme informovať telefonicky alebo mailom.

Stretávať sa budeme 1x týždenne na 2-hodinových stretnutiach. 1 kurz obsahuje 4 stretnutia

100% garancia spokojnosti

Mgr. Mária Marková

• vyštudovala Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v odbore matematika, biológia