Hľadáte prácu v inšpiratívnom prostredí?...

 

Ak hľadáte zaujímavú a kreatívnu prácu v novom kolektíve a ste pripravený čeliť novým výzvam.... staňte sa jedným z násUniCare center team

 

Hľadáme: Učiteľky, Opatrovateľky, Prevádzkových pracovníkov, Animátorov detských programov

 

Pozície je možné vykonávať na plný alebo skrátený úväzok. Na termíne nástupu sa dohodneme. V prípade záujmu zašlite svoje CV (životopis) a motivačný list s dôrazom na Vaše prednosti, limity a predovšetkým očakávania od vzájomnej spolupráce, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na unicare@unicare.sk. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať.

 

Ďakujeme všetkým záujemcom, odpovieme len vybraným kandidátom.

 

Ponúkame:

  • Motivujúce finančné ohodnotenie 
  • Variabilnú zložku mzdy, vyplácanú v závislosti od plnenia osobnych a kolektívnych cieľov
  • Kontinuálne interné/externé vzdelávanie (platí pre vybrané pozície)
  • Služby UniCare centra pre zamestnancov a ich deti so zľavou
  • Účasť na akciách a drobné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš, Vianoce, narodeniny detí)
  • Teambuilding, spoločné kultúrne predstavenia

 

Učiteľka

Náplň práce: Samostatná odborná práca priamej výchovno–vzdelávacej činnosti s deťmi v detskom súkromnom zariadení s celodennou starostlivostou. Vedenie kurzov pre deti alebo dospelých podľa dohody so zamestnávateľom.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti , samostatnosť, spoľahlivosť , dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské pedagogické vzdelanie? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Opatrovateľka (BabySitter) 

Náplň práce: Opatrovanie a vzdelávanie detí v centre resp. mimo centra, podľa potrieb klienta. Napomáhanie deťom pri učení, písaní domácich úloh, doprovod na/z záujmové aktivity detí.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Prevádzkový pracovník

Náplň práce: Výdaj stravy pre deti a zamestnancov, príprava drobného občerstvenia. Práca v kaviarni UniCare cetra. Upratovanie priestorov UniCare. Pomocné práce v centre. Pomocné práce a upratovanie v domácnosti klienta.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti, flexibilita, zručnosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Máte stredoškolské vzdelanie? Máte zdravotný preukaz? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Animátor detských programov 

Náplň práce: Príprava a realizácia detských animácií, podľa potrieb klienta.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

***********************************************************************************************

Chcete si privyrobiť prácou na internete? Zaregistrujte sa bezplatne do UniCare Affiliate programu a zdieľaním informácií o našich produktuch a službách získate odmenu 10 - 22% z cenníkových cien.

 

Zo spolupráce vám neplynú žiadne záväzky iba možnosť pri aktívnej spolupráci si privyrobiť Žmurkajúci.

registrácia do partnerského programu UniCare


UniCare Centrum odporúča Dnes je 24.09.2017, meniny má Ľuboš, Ľubor.